VRH „I“ BALFAMA

Vrh „I“ Balfama, narozen 17.8.2017

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“1″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“2″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“1″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]


[table id=1 /]

 


Vlkodavi narození ve vrhu „I“ Balfama:

♂       IALONUS

♂       IAN

♂       IDATH

♂       IDRIS

♂       IRGALACH  

♀       IGRAINE  

♀       IRNAN

      ISOLDE


Krytí, březost a porod:

Krytí probíhalo přirozeně 15. a 16.6.2017

Thor je zkušený krycí pes a Elaine s ním pěkně spolupracovala. Během chviličky byli svázaní. Při obou krytích si vybrali polohu zády k sobě a při obou krytích byli svázaní přes 20 minut. Ani výškový rozdíl mezi Elaine a Thorem jim problémy nečinil.

Březost probíhala bez komplikací. Elaine byla po celou dobu zdravá a v dobré fyzické i psychické kondici. Na sonu jsme pro jistotu byli 2x, abychom měli jistotu, že tam štěňátka opravdu jsou. Při obou těchto kontrolách jsme viděli 3 štěňátka, takže jsme očekávali malý vrh.

Porod začal asi hodinu před očekávaným termínem. Část vrhu se narodila doma, a když se začaly intervaly prodlužovat, jeli jsme na veterinu. Tam Elaine dostala oxytocin a porod se opět rozjel. Počty narozených štěňat stále stoupy a já se nestačila divit, kolik jich je. Nakonec se narodilo 9 živých štěňátek. Všechna se narodila přirozeně a bez komplikací. Ve vrhu nebylo žádné mrtvé štěňátko. Máme tedy 5 pejsků a 4 fenečky různých barev.

Elinka se o svá miminka velmi vzorně starala.


Statistiky:

Dlouhověkost

 

  • Otec vrhu „I“ Balfama je starý 4 roky a 1 měsíc
  • Matka vrhu „I“ Balfama je stará 6 let a 1 měsíc 
  • Průměrný věk obou rodičů vrhu „I“ Balfama je 5 let a 1 měsíc a stále se zvyšuje